AVDIU NE AMERIK LEGJENDA E FUNDIT FILMI I PLOT

Po ato m t sikletshmet? Por nuk kam far t bj, kshtu sht jeta?! Nuk sht se nuk kemi kandidat pr fron, por e kemi fronin pak t lart dhe nuk po ngjitet dot, shprehet me humor kngtarja. Pra, duhet punuar fort pr do detaj, s pari pr melodin, tek-stin, mnyrn si do e sjellsh tek publiku, in-terpretimi etj. Sipas t dhnave zyrtare, ish presidenti i Afriks s Jugut, aktualisht 94 vje sht n gjendje kritike, por vazh-don t jet ende gjall. Kishte dit q njerzit ishin shum t dashur me mua, kishte dit q ndjehesha e rndsishme. N n, pr revistn Playboy ai deklaroi se ishte i varur nga seksi me ish t dashurn e tij Jes-sica Simpson. Gjat dits s mart, kngtarja e famshme Rihanna ka br nj pos-tim n twitter ku i lutej engjjve n parajs pr shpirtin e Nelson Man-dela, i cili ndodhet prej javsh n gjendje t rnd shndetsore.

Vetm pak dit m par kngtart Nora Istrefi dhe Gena kan publikuar videoklipin e kngs s tyre me titull Le le mama. Nj burim i af-rt i familjes, ka deklaruar pr amerikanen TMZ, se emri i vajzs s iftit t njo-hur ka qen m shum nj frymzim pasi ata t dy be-sojn se veriu sht pika m e lart e lid-hjes s tyre dhe se e por-salindura pr-faqson n nj far mnyr yllin e veriut pr ta. Ditn e provimeve ndjehesha pak n siklet, por e sigurt n vetvete sepse kisha lexuar dhe e ndjeja thell brenda vetes sime q do tia dilja mban. Duket mjaft qart zemrimi dhe zhgnjimi i ish-banores, e cila ndonse nuk e kishte pranuar asnjher me plot goj, t gjith ndanin mendimin se ndjenjat e saj pr Shpendin ishin reale. Di-ka di t them me siguri, vdes pr pak qejf! N kohn q isha aty, mu desh t ndryshoja pun dhe rastsisht pr-fundova kameriere n nj lokal, n lokalin m t famshm t zons, n t cilin shkonin t gjitha ata njerz.

Vendimi juaj pr t xhiruar kt film erdhi prpara incidentit me Marma-ra Mavi? Mendo pr gjat, jo pr nj ast, hapi syt q t shikosh qart ata persona q ke pran vetes, n mnyr.

Nuk sht se ka dika t qllimshme tek kngt e mia, thjesht jan kngt q mua m ngjisin dhe i kndoj me shum dashuri, si baladat ashtu edhe kngt ritmike, t cilat kan edhe p,ot karakteristik t serenat-ave korare. Tashm do t prfaqsoni Shqiprin n Miss Globe? Skena sht e magjishme, t bn menjher pr vete I japim val ujit, e heqim nga zjarri dhe shtojm sheqerin. Pini kt prgatitje do dit.

  SYNOTT AND WESTHEIMER CINEMA

Account Suspended

Ulni aktivitetin fizikEvitoni aktivitetin fizik n ort m t nxehta t dits si dhe pu-nt e rnda. Rosela, ju keni nj biografi t pasur muzikore, me pjes-marrje n festivale t ndry-shme. E teksa vazhdon procesin e saj t rruajtjes, urojm mos ti ndodh ndonj gj e rnd, pasi n fund nuk do ket m flok t mbetur n kok!

Her pas here ju keni sjell bashkpun-ime me kngtar t ndryshm. Yaa dugaan tersebut memang benar, pasalnya di episode-episode awal diperlihatkan jika orangtua Upin Ipin telah meninggal dalam kecelakaan.

Ajo madje, n at koh shtoi se, kur takoheshin, Rike qndronte e mbyllur gjith kohs n dhomn e hotelit t Noizy-t. Nuk ka t bj me jetn time, lindi spontanisht dhe sht br me qllim pr t rn n sy.

N dasmn e Banus dhe Gynejit, Buraku sht mysafiri i gilmi ndrkoh q pas lajmit q mori Kuzeji kap nj shans mjaft t mir pr t shptuar nga Ferhati. Lusinda tenton t bind Zhorzhin-jon q t udhtoj me Deboran. Titulli sht vn nga ata, sepse un jam e ftuar tek ata. Me keqardhje mund t them se dalngadal sa vjen e funrit ikn ajo tradit aq e bukur e Kors, ku djemt i kndonin vajzave posht ballkonit, kngt e bukura serenata.

Kuzeji sht fituesi i ndeshjes Ferhat dhe Kuzej. Ndaj, me bindje mund t themi se vota e saj e par ka vajtur pr Partin Socialiste.

Mund t na tregoni dika m shum rreth ides s ktij klipi? Ajo mund vadiu gjej ngushllim pr faktin q nuk sht vetm. Rregullojm shijen pr krip po t jet nevoja dhe e shrbejm t sprkatur me pjesn tjetr t estragonit.

Mes artistve t ftuar veojm interpretimet e goditura t Adiu, Ylli Baka, Devis Xherahu, Eliza Hox-ha Si momente kulminante n performanca mund t veojm rikthimin n sken t Gen-tian Demaliajt dhe duetin surpriz t Xhoit me bashkshortin e saj, aktorin dhe regjiso-rin Gent Bejko, t cilt solln nj version t ri t kngs Sa e shite zemrn. Fallxhorja sheh gjra t kqija fjndit i ndodhin Hatixhes, lajme t kqija nga nj bot tjetr dhe duke iu referuar Ibrahimin, fallxhorja i krkon asaj q t lutet.

  JARASANDHA KANNADA MOVIE FREE ONLINE WATCH

Mendoj se po t isha treguar m intuitive do t kishte ndodhur dika m shum. E pam kt n Bosnje, n Kosov, n Irak dhe n Palestin. Kur ne u kthyem nga Amerika ku ne regjis-truam “Lugina e Ujqrve: Nuk dua t kupto-het sikur dua veten time.

Japon porno masaj online bedava – Türkçe Altyazılı Porno.

Zakonisht, kur nuk e pret ndodhin gjrat. Simai dshmon n polici. Sulejmani sheh forcat e blinduara q shptuan jetn e tij.

Nj kng q ka gjithashtu shum ndjenj brenda, megjithse sht ende n fillimin e puns. Pr shum koh kam ndenjur n shtpi dhe kam studiuar shum, sepse e doja m shum se as-nj gj tjetr. N kt shifr bjn pjes edhe disa personazhe me fam botrore.

Japon porno masaj online bedava

Seriali sht duke u transmetuar n t gjith Lindjen e Mesme, Ballkan dhe Azin Qendrore dhe ka shum fansa n kto vende.

Ndrsa rndom flasim pr muzet, e para gj q m shkon ndrmend sht jo nj muze i zakonshm, por nj avciu i madh arkitekturor n natyr, nj qytet i tr muze, q quhet Gjirokastr. Ndrsa sopranoja, emri i s cils ende nuk dihet zvdiu befasuar kur preku tokn shqiptare. T prshndes dhe uroj q ktej e tutje t veprosh me mend n kok. Do t m plqente shum. AnonimeJe sjell shum keq me gruan tnde dhe ke br shum gabim q e ke tradhtuar.

U friksova, fi,mi njerz q m kujtonin t gjith ata adolesh-ent t lagjes, shkolls dhe fillova t mendoja se m shihnin srish si m t shmtuarn. Prve emocione-ve t suksesit, nga kto eksperienca kam msuar shum. Kta q po ju prezantojm jan 10 telefonat m t bukur dhe m t shtrenjt n t gjith botn pr vitin